TS2P9F26-B
Switchcraft
502-TS2P9F26-B
TS2P9F26-B
Produc.:
Opis:
Standard Circular Connector Panel Mount, 9 P Female, Rear Mount
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 100   Wielokrotności: 100
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
500 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Switchcraft
Kategoria produktów: Standardowe złącze okrągłe
RoHS:
Connectors
9 Position
Socket (Female)
Panel
Solder Cup
Gold
Copper Alloy
15.7 mm
15.7 mm
IP66, IP67, IP68
TS
Bulk
Marka: Switchcraft
Materiał styku: Copper Alloy
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Prąd znamionowy : 2 A
Materiał oprawy: Liquid Crystal Polymer (LCP)
Długość: 15.3 mm
Liczba złączeń/rozłączeń: 5000 Cycle
Styl łącza: Threaded
Kąt montażu: Straight
Rodzaj produktu: Standard Circular Connector
Powłoka: Electroless Nickel
Styl powłoki: Receptacle
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Circular Connectors
Nazwa handlowa: Dura-Twist
Napięcie znamionowe: 30 V
Amerykański system miary średnic przewodów AWG: 30 AWG - 26 AWG