RL3720T-R040-G
Susumu
754-RL3720T-R040-G
RL3720T-R040-G
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 1/2W 0.04ohm 2%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Susumu
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RL
40 mOhms
2 %
350 PPM / C
1508 (Reversed)
3820 (Reversed)
3.75 mm (0.148 in)
2 mm (0.079 in)
0.4 mm (0.016 in)