PCMB063T-R22MS
Susumu
754-PCMB063T-R22MS
PCMB063T-R22MS
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 0.22uH 20% 32.5A SMD
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 460
Stany magazynowe:
460 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Susumu
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Choke
Unshielded
220 nH
20 %
23 A
2.8 mOhms
40 A
Standard
6.95 mm
6.6 mm
2.8 mm