PCMB042T-R22MS
Susumu
754-PCMB042T-R22MS
PCMB042T-R22MS
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 0.22uH 20%
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 195
Stany magazynowe:
2 195 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Susumu
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Choke
Unshielded
220 nH
20 %
9 A
6.6 mOhms
12.5 A
Standard
4.15 mm
4 mm
1.8 mm