KRL50110D-M-R010-F-T1
Susumu
754-KRL5011DMR010FT1
KRL50110D-M-R010-F-T1
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD Current Sense Resistors 4320 5.0W 0.010 ohm 1% 50ppm
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Susumu
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
RoHS:
Reel
KRL
10 mOhms
5 W
1 %
50 PPM / C
4320
11 mm (0.433 in)
5 mm (0.197 in)
0.65 mm (0.026 in)