CDR10D48MNNP-100NC
Sumida
851-CDR10D48MNNP100N
CDR10D48MNNP-100NC
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 10uH 5.5A 0.032ohms
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 276
Stany magazynowe:
276 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
19 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Sumida
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
Power Inductor
Shielded
10 uH
25 %
4.3 A
40 mOhms
5.5 A
- 40 C
+ 105 C
Standard
11 mm
10 mm
5 mm