CD73NP-390MC
Sumida
851-CD73NP-390MC
CD73NP-390MC
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 39uH 0.74A 20% 2.52MHz SMD PWR IND
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Sumida
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Unshielded
39 uH
280 mOhms