CD73NP-330MC
Sumida
851-CD73NP-330MC
CD73NP-330MC
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 33uH 0.85A 20% 2.52MHz SMD PWR IND
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 000
Stany magazynowe:
1 000 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Sumida
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Unshielded
33 uH
20 %
850 mA
170 mOhms
- 40 C
+ 100 C
Standard
5.8 mm
5.2 mm
4.85 mm