125CDMCCDS-4R7MC
Sumida
851-125CDMCCDS4R7MC
125CDMCCDS-4R7MC
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 4.7uH 20% SMD Power Inductor
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 819
Stany magazynowe:
819
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
2 000
Oczekiwane: 03.06.2026
Średni czas produkcji:
16
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Sumida
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
13.45 mm x 12.6 mm x 4.8 mm
Shielded
4.7 uH
20 %
14 A
10 mOhms
22 A
- 55 C
+ 125 C
Standard
13.45 mm
12.6 mm
4.8 mm
Metal
CDMCC/DS
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Power
Marka: Sumida
Rodzaj rdzenia: Molded
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz