0415CDMCCDS-R33MC
Sumida
851-0415CDMCCDSR33MC
0415CDMCCDS-R33MC
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 0.33uH 20% SMD Power Inductor
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 6000   Wielokrotności: 6000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 6000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Sumida
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
4.4 mm x 4.2 mm x 1.5 mm
Shielded
330 nH
20 %
11.6 A
8.4 mOhms
11 A
- 55 C
+ 125 C
Standard
4.4 mm
4.2 mm
1.5 mm
CDMCC/DS
Reel
Aplikacja: Power
Marka: Sumida
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 6000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz