DF50BA80
SanRex
197-DF50BA80
DF50BA80
Produc.:
Opis:
Diode Modules Discrete Semiconductor Modules 800V 50A Bridge Rectifiers
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 9
Stany magazynowe:
9
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
10
Oczekiwane: 15.07.2026
20
Oczekiwane: 05.11.2026
Średni czas produkcji:
26
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
SanRex
Kategoria produktów: Moduły diodowe
RoHS:
Screw Mount
800 V
3-Phase Bridge
1.2 V
- 40 C
+ 150 C
DF
Tray
Marka: SanRex
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Prąd wyjścia: 50 A