BKA400AA10
SanRex
197-BKA400AA10
BKA400AA10
Produc.:
Opis:
Diode Modules Discrete Semiconductor Modules 100V 400A
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Średni czas produkcji:
26 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
SanRex
Kategoria produktów: Moduły diodowe
RoHS:
Screw Mount
100 V
Dual-Common Cathode
930 mV