TMM-118-02-T-S
Samtec
200-TMM11802TS
TMM-118-02-T-S
Produc.:
Opis:
Headers & Wire Housings Low Profile Tiger Eye Header Strips
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
590 Termin wysyłki - 5 dzień/dni
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Samtec
Kategoria produktów: Złącza sygnałowe i przemysłowe
RoHS:
Headers
Pin Header
18 Position
2 mm (0.079 in)
1 Row
Through Hole
Solder Pin
Straight
Pin (Male)
Tin
3.7 mm (0.146 in)
3 mm (0.118 in)
TMM
FleXYZ
- 55 C
+ 105 C
Bulk
Marka: Samtec
Materiał styku: Phosphor Bronze
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Prąd znamionowy : 3.2 A
Klasyfikacja palności: UL 94 V-0
Kolor pokrywy: Black
Materiał oprawy: Liquid Crystal Polymer (LCP)
Rodzaj produktu: Headers & Wire Housings
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: Headers & Wire Housings
Napięcie znamionowe: 250 VAC, 281 VAC