RF085-92SP-92SJ-0152
Samtec
200-F08592SP92SJ0152
RF085-92SP-92SJ-0152
Produc.:
Opis:
RF Cable Assemblies 50 Ohm .085" Diameter RF 50 GHz Cable Assembly
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
5 Termin wysyłki - 20 dzień/dni
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Samtec
Kategoria produktów: Zestawy kabli RF
2.92 mm
Plug (Male)
Straight
2.92 mm
Jack (Female)
Straight
152 mm (5.984 in)
50 Ohms
40 GHz
Harbour SS405
Bulk
Marka: Samtec
Złącze A bieguny: Normal
Złącze B bieguny: Normal
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Zakres częstotliwości: 0 Hz to 40 GHz
Częstotliwość minimalna: 0 Hz