MTSW-110-08-F-D-059
Samtec
200-MTSW11008FD059
MTSW-110-08-F-D-059
Produc.:
Opis:
Headers & Wire Housings Variable Height PCB Header Strips
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
3 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Samtec
Kategoria produktów: Złącza sygnałowe i przemysłowe
RoHS:
Headers
Pin Strip
20 Position
2.54 mm (0.1 in)
2 Row
Through Hole
Solder Pin
Straight
Pin (Male)
Gold
1.498 mm (0.059 in)
MTSW
Flex Stack
Board-to-Board, Cable
- 55 C
+ 125 C
Bulk
Marka: Samtec
Materiał styku: Phosphor Bronze
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: VN
Klasyfikacja palności: UL 94 V-0