ET60S-D02-3-08-D02-S-R1-S
200-ET60S-D238D2SR1S
ET60S-D02-3-08-D02-S-R1-S
Produc.:
Opis:
Power to the Board EXTreme Ten60Power 60 Amp Signal/Power Combo
Cykl życia:
Zamówienie specjalne z fabryki:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Samtec
Kategoria produktów: Nowe złącza zasilające do płyt
RoHS:
Power to the Board
Socket (Female)
60 A
280 VAC
4 Power, 24 Signal
Through Hole
Solder Pin
5.5 mm, 2.54 mm