C28S-09.45-RPS8-RPS8
Samtec
200-C28S0945RPS8RPS8
C28S-09.45-RPS8-RPS8
Produc.:
Opis:
RF Cable Assemblies Circular RF Shielded Twisted Pair Twinax Cable Assembly
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Samtec
Kategoria produktów: Zestawy kabli RF
Plug
Plug (Female)
Right Angle
Plug
Plug (Female)
Right Angle
240.03 mm (9.45 in)
100 Ohms
4 GHz
Twinax
Bulk
Marka: Samtec
Złącze A bieguny: Normal
Złącze B bieguny: Normal
Materiał styku: Beryllium Copper
Pokrycie styku: Gold
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Zakres częstotliwości: 0 Hz to 4 GHz
Częstotliwość minimalna: 0 Hz