MPB02-1C54-R-CAP-R-D
Same Sky
490-MPB021C54RCAPRD
MPB02-1C54-R-CAP-R-D
Produc.:
Opis:
Pushbutton Switches Push Button, SPDT, 5.4mm Push, Right Angle Terminal, Red Cap, TH
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
9 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Same Sky
Kategoria produktów: Przełączniki przyciskowe
RoHS:
Standard Switches
Sealed
Non-Illuminated
SPDT
Bracket Mount
ON - (ON)
Plunger
14 mA
28 VDC
PC Pin
Red
Gold
Bulk
Marka: Same Sky
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: KR
Maksymalna temperatura robocza: + 80 C
Rodzaj produktu: Pushbutton Switches
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Switches
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
CNHTS:
USHTS:
KRHTS:
ECCN:
EAR99
Push Button Switches
Same Sky Push Button Switches offer packages as small as 9mm x 6mm, a minimum profile of 5mm, and momentary or maintained versions. These switches feature SPST, SPDT, or DPDT circuit types, as well as off-(on), on-(on), or off-on switch functions. Push button switches from Same Sky have various mounting styles, including panel-mount, surface-mount, or through-hold. Additionally, these models are available with multiple actuator types and colors. Several IP-rated and illuminated options are also available.