TS820-600H
STMicroelectronics
511-TS820-600H
TS820-600H
Produc.:
Opis:
SCRs 8.0 Amp 600 Volt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 839
Stany magazynowe:
1 839 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Podzespoły SCR
RoHS:
TS820
600 V
5 uA
1.6 V
800 mV
200 uA
- 40 C
+ 125 C
Through Hole
TO-251
Tube
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Prąd trzymania Ih max.: 5 mA
Niepowtarzalny prąd przewodzenia: 73 A