TS820-600B
STMicroelectronics
511-TS820-600B
TS820-600B
Produc.:
Opis:
SCRs 8.0 Amp 600 Volt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 772
Stany magazynowe:
2 772 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Podzespoły SCR
RoHS:
TS820
600 V
5 uA
1.6 V
8 V
800 mV
200 uA
- 40 C
+ 125 C
SMD/SMT
DPAK-2 (TO-252-2)
Tube
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Prąd trzymania Ih max.: 5 mA
Niepowtarzalny prąd przewodzenia: 73 A