TS27L2CPT
STMicroelectronics
511-TS27L2CP
TS27L2CPT
Produc.:
Opis:
Operational Amplifiers - Op Amps Dual Prec Low-Power
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 4000   Wielokrotności: 4000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Wzmacniacze operacyjne – Op Amp
RoHS:
2 Channel
100 kHz
40 mV/us
10 mV
150 pA
16 V, +/- 8 V
3 V, +/- 1.5 V
10 uA
60 mA
65 dB
68 nV/sqrt Hz
TSSOP-8
SMD/SMT
No Shutdown
0 C
+ 70 C
TS27L2
Reel
Rodzaj wzmacniacza: Low Power Amplifier
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: SG
Rodzaj wejścia: Differential
Ios – wejściowy prąd niezrównoważenia: 1 pA
Maksymalne napięcie zasilania podwójnego: +/- 8 V
Minimalne napięcie zasilania podwójnego: +/- 1.5 V
Produkt: Operational Amplifiers
Rodzaj produktu: Op Amps - Operational Amplifiers
Wielkość opakowania producenta: 4000
Podkategoria: Amplifier ICs
Technologia: CMOS
Jednostka masy: 158 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
Low-Power High Accuracy Operational Amplifiers
Operational Amplifiers (Op Amps)
Low Power Op Amps
Precision Op Amps
STMicroelectronics Precision Op Amps (<50 MHz) feature micropower consumption, zero-drift, rail-to-rail, low-voltage offset, high voltage and low input bias current. This micropower op amp portfolio has consumption as low as 2µA with space-saving packages like DFN, QFN, SOT-23, and SC-70. Rail-to-rail input and output functions associated with an extended power supply range from 2.7V to 16V, allows STMicroelectronics Precision Op Amps to be used on a wide range of applications.