T1635-700G-TR
STMicroelectronics
511-T1635-700G
T1635-700G-TR
Produc.:
Opis:
Triacs 16 Amp 700 Volt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 812
Stany magazynowe:
1 812 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Triaki
RoHS:
T1635
168 A
700 V
5 uA
1.55 V
35 mA
1.3 V
35 mA
- 40 C
+ 125 C
SMD/SMT
D2PAK
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: FR
Rodzaj produktu: Triacs
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Thyristors
Jednostka masy: 2 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
ECCN:
EAR99
Standard Products
High Voltage NEC 600V+ Circuit Protection