STTH60AC06CWL
STMicroelectronics
511-STTH60AC06CWL
STTH60AC06CWL
Produc.:
Opis:
Rectifiers 600 V, 60 A dual Interleave Boost Ultrafast Diode
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 92
Stany magazynowe:
92
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
600
Oczekiwane: 22.06.2026
Średni czas produkcji:
25
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
RoHS:
Through Hole
TO-247LL-3
600 V
60 A
Ultra Fast Recovery Rectifiers
Dual
1.4 V
280 A