STTH30ST06GY-TR
STMicroelectronics
511-STTH30ST06GY-TR
STTH30ST06GY-TR
Produc.:
Opis:
Rectifiers Automotive Turbo 2 ultrafast high voltage rectifier
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 190
Stany magazynowe:
1 190 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 1190 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobny produkt
STMicroelectronics STTH30RQ06GY-TR
STMicroelectronics
Rectifiers Automotive 600 V, 30 A Soft Ultrafast Diode
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Prostowniki
RoHS:
REACH - SVHC:
SMD/SMT
D2PAK
600 V
30 A
Ultra Fast Recovery Rectifiers
Single
3.6 V
160 A