STTH30AC06FP
STMicroelectronics
511-STTH30AC06FP
STTH30AC06FP
Produc.:
Opis:
Rectifiers Turbo 2 ultrafast high voltage rectifier
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 490
Stany magazynowe:
2 490 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
RoHS:
Through Hole
TO-220FPAC-2
600 V
30 A
Ultra Fast Recovery Rectifiers
Single
1.15 V
270 A