STTH2002CG
STMicroelectronics
511-STTH2002CG
STTH2002CG
Produc.:
Opis:
Rectifiers 2x15 Amp 200 Volt
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Prostowniki
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
REACH - SVHC:
SMD/SMT
D2-PAK
200 V
30 A
Fast Recovery Rectifiers
Dual Common Cathode
1.25 V
90 A