STSPIN32F0251QTR
STMicroelectronics
511-STSPIN32F0251QTR
STSPIN32F0251QTR
Produc.:
Opis:
Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers 250 V three-phase controller with MCU
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 499
Stany magazynowe:
499 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
26 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Tray
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Sterowniki i kontrolery silników / ruchu / zapłonu
RoHS:
Brushless DC Motor Controllers
3 Phase
80 mA
950 uA
- 40 C
+ 125 C
SMD/SMT
QFN-72
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TH
Wrażliwość na wilgoć: Yes
Napięcie wyjścia: 250 V
Rodzaj produktu: Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers
Seria: STSPIN32F0251
Wielkość opakowania producenta: 1500
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Napięcie zasilania – max.: 20 V
Napięcie zasilania – min.: 9 V