STPST3H100AF
STMicroelectronics
511-STPST3H100AF
STPST3H100AF
Produc.:
Opis:
Schottky Diodes & Rectifiers 100 V, 3 A Power Schottky Trench rectifier
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 847
Stany magazynowe:
2 847 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
19 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Prostowniki i diody Schottky'ego
RoHS:
Schottky Rectifiers
SMD/SMT
SOD-128F-2
Single
Si
3 A
100 V
760 mV
75 A