STPST2H100AFY
STMicroelectronics
511-STPST2H100AFY
STPST2H100AFY
Produc.:
Opis:
Schottky Diodes & Rectifiers Automotive 100 V, 2 A Power Schottky Trench Rectifier
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 10 044
Stany magazynowe:
10 044 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
19 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Prostowniki i diody Schottky'ego
RoHS:
REACH - SVHC:
Schottky Rectifiers
SMD/SMT
SOD-128F-2
Single
Si
2 A
100 V
725 mV
35 A
2.7 uA
- 40 C
+ 175 C
AEC-Q101
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Rodzaj produktu: Schottky Diodes & Rectifiers
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Jednostka masy: 26 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
ECCN:
EAR99
STPSTxH100/Y Trench Power Schottky Diodes
STMicroelectronics STPSTxH100/Y Trench Power Schottky Diodes are 100V trench diodes designed for both industrial and automotive applications. The devices have SOD123Flat or DPAK package solutions that contribute to higher power density designs and improve overall application performance. The STMicro STPSTxH100/Y Schottky Diodes have a -40°C to +175°C operating range and include AEC-Q101 qualified devices. All packages are ECOPACK compliant.