STPSC2H12D
STMicroelectronics
511-STPSC2H12D
STPSC2H12D
Produc.:
Opis:
SiC Schottky Diodes 1200 V power Schottky silicon carbide diode
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 5
Stany magazynowe:
5 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 5 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Diody SCHOTTKY SIC
RoHS:
Through Hole
TO-220AC-2
Single
2 A
1.2 kV
1.35 V
15 A
1 uA
- 40 C
+ 175 C
STPSC
Tube
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Rodzaj produktu: SiC Schottky Diodes
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vr – napięcie wsteczne: 1.2 kV