STPS40SM120CTN
STMicroelectronics
511-STPS40SM120CTN
STPS40SM120CTN
Produc.:
Opis:
Schottky Diodes & Rectifiers Pwr Schottky 2X20A 120V 0.46VF
Cykl życia:
NRND:
Niezalecane dla nowych projektów.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 994
Stany magazynowe:
994 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 994 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Prostowniki i diody Schottky'ego
RoHS:
Schottky Rectifiers
Through Hole
Dual Anode Common Cathode
Si
20 A
120 V
830 mV
210 A