STPS40150CW
STMicroelectronics
511-STPS40150CW
STPS40150CW
Produc.:
Opis:
Schottky Diodes & Rectifiers 2x30 Amp 100 Volt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 8 417
Stany magazynowe:
8 417 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
45 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Prostowniki i diody Schottky'ego
RoHS:
Schottky Rectifiers
Through Hole
TO-247-3
Dual Anode Common Cathode
Si
40 A
150 V
1 V
250 A