STPS3L60QRL
STMicroelectronics
511-STPS3L60QRL
STPS3L60QRL
Produc.:
Opis:
Schottky Diodes & Rectifiers 3.0 Amp 60 Volt
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 12 299
Stany magazynowe:
12 299 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 12299 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 6000)
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Ammo Pack
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
STMicroelectronics STPS3H100AF
STMicroelectronics
Schottky Diodes & Rectifiers 100 V, 3 A SOD128Flat Power Schottky rectifier
Schottky Rectifiers
Through Hole
DO-15
Single
Si
3 A
60 V
790 mV
100 A