STPS3170AFN
STMicroelectronics
511-STPS3170AFN
STPS3170AFN
Produc.:
Opis:
Schottky Diodes & Rectifiers 170 V, 3 A Power Schottky Rectifier
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 7 328
Stany magazynowe:
7 328 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 7328 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Podobny produkt
STMicroelectronics STPS3170AF
STMicroelectronics
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Prostowniki i diody Schottky'ego
RoHS:
Schottky Rectifiers
SMD/SMT
SMA (DO-214AC)
Single
Si
3 A
170 V
630 mV
80 A
4 uA
+ 175 C
STPS3170
Reel
Cut Tape
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MA
Pd – strata mocy: 210 W
Rodzaj produktu: Schottky Diodes & Rectifiers
Wielkość opakowania producenta: 10000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vr – napięcie wsteczne: 170 V