STPS2150A
STMicroelectronics
511-STPS2150A
STPS2150A
Produc.:
Opis:
Schottky Diodes & Rectifiers 2.0 Amp 150 Volt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 27 510
Stany magazynowe:
27 510 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Schottky Rectifiers
SMD/SMT
SMA (DO-214AC)
Single
Si
2 A
150 V
890 mV
75 A