STPS20S100CT
STMicroelectronics
511-STPS20S100CT
STPS20S100CT
Produc.:
Opis:
Schottky Diodes & Rectifiers 100V 20A Power Schottky 0.71V Vf
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 211
Stany magazynowe:
211
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
2 000
Oczekiwane: 10.08.2026
Średni czas produkcji:
15
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Prostowniki i diody Schottky'ego
RoHS:
Schottky Rectifiers
Through Hole
TO-220-3
Dual Anode Common Cathode
Si
20 A
100 V
940 mV
180 A