STP75N3LLH6
STMicroelectronics
511-STP75N3LLH6
STP75N3LLH6
Produc.:
Opis:
MOSFETs N-Ch 30V 0.0042 Ohm 75A STripFET VI
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 630
Stany magazynowe:
1 630 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 1630 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Układy MOSFET
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
30 V
75 A
5.9 mOhms
- 20 V, 20 V
1.7 V
17 nC
- 55 C
+ 175 C
60 W