STP11NM60FDFP
STMicroelectronics
511-STP11NM60FDFP
STP11NM60FDFP
Produc.:
Opis:
MOSFETs N-Ch 600 Volt 11 Amp
Cykl życia:
NRND:
Niezalecane dla nowych projektów.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 523
Stany magazynowe:
523 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Układy MOSFET
RoHS:
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
600 V
11 A
450 mOhms
- 30 V, 30 V
3 V
40 nC
- 65 C
+ 150 C
35 W