STM8L151R8T3
STMicroelectronics
511-STM8L151R8T3
STM8L151R8T3
Produc.:
Opis:
8-bit Microcontrollers - MCU Ultra-low-power 8-bit MCU 64 Kbytes Flash, 16 MHz CPU, integrated EEPROM
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
30 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 960   Wielokrotności: 960
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Mikrokontrolery MCU 8-bitowe
RoHS:
STM8
64 kB
4 kB
LQFP-64
16 MHz
12 bit
54 I/O
1.8 V
3.6 V