STM32L162VET6
STMicroelectronics
511-STM32L162VET6
STM32L162VET6
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M3 MCU 512 Kbytes of Flash 32 MHz CPU, LCD, USB, 2xOp
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 63
Stany magazynowe:
63 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
4 320 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RoHS:
STM32L162VE
SMD/SMT
LQFP-100
ARM Cortex M3
512 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
83 I/O
80 kB
1.8 V
3.6 V