STM32L151RDT6TR
STMicroelectronics
511-STM32L151RDT6TR
STM32L151RDT6TR
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU ARM Cortex M3 384kB Ultralow 10Ports USB
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 905
Stany magazynowe:
905 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 905 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Tray
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Mikrokontrolery ARM - MCU
RoHS:
STM32L151RD
SMD/SMT
LQFP-64
ARM Cortex M3
384 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
51 I/O
48 kB
1.65 V
3.6 V
- 40 C
+ 85 C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Analogowe napięcie zasilania: 1.65 V to 3.6 V
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Rozdzielczość DAC : 12 bit
Rodzaj danych RAM: SRAM
Wielkość danych ROM: 12 kB
Rodzaj danych ROM: EEPROM
Napięcie we/wy: 1.65 V to 3.6 V