STM32L151C8T6
STMicroelectronics
511-STM32L151C8T6
STM32L151C8T6
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU 32-Bit Arm Cortex M3 64kb UltralowPower
Cykl życia:
NRND:
Niezalecane dla nowych projektów.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1500   Wielokrotności: 1500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
4 500 Oferta
Podobny produkt
STMicroelectronics STM32L151C8T6A
STMicroelectronics
ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M3 MCU 64 Kbytes of Flash , 32 MHz CPU, USB
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Mikrokontrolery ARM - MCU
RoHS:
STM32L151C8
SMD/SMT
ARM Cortex M3
64 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
37 I/O
10 kB
1.8 V
3.6 V