STM32L151C6T6A
STMicroelectronics
511-STM32L151C6T6A
STM32L151C6T6A
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M3 MCU 32 Kbytes of Flash , 32 MHz CPU, USB
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 12 966
Stany magazynowe:
12 966 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
RoHS:
STM32L151C6-A
SMD/SMT
LQFP-48
ARM Cortex M3
32 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
37 I/O
10 kB
1.65 V
3.6 V
- 40 C
+ 85 C
Tray
Analogowe napięcie zasilania: 1.65 V to 3.6 V
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie we/wy: 1.65 V to 3.6 V