STM32L100R8T6A
STMicroelectronics
511-STM32L100R8T6A
STM32L100R8T6A
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power 32-bit Value Line Arm Cortex-M3 MCU 64 Kbytes of Flash 32 MHz CP
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
939
Oczekiwane: 01.10.2026
Średni czas produkcji:
20
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
4 800 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RoHS:
STM32L100R8-A
SMD/SMT
LQFP-64
ARM Cortex M3
64 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
51 I/O
8 kB
1.8 V
3.6 V
- 40 C
+ 85 C
Tray
Analogowe napięcie zasilania: 1.8 V to 3.6 V
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Rozdzielczość DAC : 12 bit
Rodzaj danych RAM: RAM
Wielkość danych ROM: 2 kB
Rodzaj danych ROM: EEPROM
Napięcie we/wy: 5.5 V