STM32L072RZT6
STMicroelectronics
511-STM32L072RZT6
STM32L072RZT6
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 192-Kbytes of Flash , 32 MHz CPU, USB
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 000
Stany magazynowe:
1 000
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
960
Oczekiwane: 28.08.2026
960
Oczekiwane: 04.01.2027
Średni czas produkcji:
20
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RoHS:
STM32L072RZ
SMD/SMT
LQFP-64
ARM Cortex M0+
192 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
51 I/O
20 kB
1.8 V
3.6 V
- 40 C
+ 85 C
Tray
Analogowe napięcie zasilania: 1.65 V to 3.6 V