STM32L071VZT6
STMicroelectronics
511-STM32L071VZT6
STM32L071VZT6
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 192-Kbytes of Flash , 32 MHz CPU
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 154
Stany magazynowe:
154 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
RoHS:
STM32L071VZ
SMD/SMT
ARM Cortex M0+
192 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
84 I/O
20 kB
1.8 V
3.6 V