STM32L071V8T6
STMicroelectronics
511-STM32L071V8T6
STM32L071V8T6
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 64-Kbytes of Flash , 32 MHz CPU
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 546
Stany magazynowe:
546 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RoHS:
STM32L071V8
SMD/SMT
LQFP-100
ARM Cortex M0+
64 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
84 I/O
20 kB
1.8 V
3.6 V