STM32L031F6P7TR
STMicroelectronics
511-STM32L031F6P7TR
STM32L031F6P7TR
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 32-Kbytes of Flash , 32 MHz CPU
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
2 500
Oczekiwane: 22.07.2026
Średni czas produkcji:
20
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Tube
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RoHS:
STM32L031F6
SMD/SMT
TSSOP-20
ARM Cortex M0+
32 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
15 I/O
8 kB
1.8 V
3.6 V
- 40 C
+ 105 C
Reel
Cut Tape
Analogowe napięcie zasilania: 1.8 V to 3.6 V