STM32L011K4T6
STMicroelectronics
511-STM32L011K4T6
STM32L011K4T6
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 16-Kbytes of Flash , 32 MHz CPU
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6 933
Stany magazynowe:
6 933 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
RoHS:
STM32L011K4
SMD/SMT
LQFP-32
ARM Cortex M0+
16 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
26 I/O
2 kB
1.8 V
3.6 V
- 40 C
+ 85 C
Tray
Analogowe napięcie zasilania: 1.65 V to 3.6 V
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Rodzaj danych RAM: SRAM
Wielkość danych ROM: 512 B
Rodzaj danych ROM: EEPROM
Napięcie we/wy: 1.65 V to 3.6 V