STM32L011G3U6
STMicroelectronics
511-STM32L011G3U6
STM32L011G3U6
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power ARM Cortex-M0+ MCU 8-Kbytes Flash, 32 MHz CPU
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 801
Stany magazynowe:
1 801 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
RoHS:
STM32L011G3
SMD/SMT
UFQFPN-48
ARM Cortex M0+
16 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
24 I/O
2 kB
1.8 V
3.6 V